Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД»
центр продаж
(044) 569-94-06
вул. Горького (Антоновича), 131

Інфраструктура

Якщо для Вас важливим критерієм вибору при придбанні власного житла є не тільки комфорт у власній квартирі, а й гарна, затишна прибудинкова територія, то ЖК «Парк-хол «Горький» — це одна з найкращих пропозицій на ринку нерухомості, яке ви зможете знайти серед новобудов Києва.

Завдяки розташуванню в центральній частині вулиці Горького (Антоновича), інфраструктура комплексу представлена повним спектром об’єктів соціально-побутового призначення, яка створювалася роками. У декількох хвилинах ходьби від будівлі знаменитий Володимирський ринок, супермаркети «Велика Кишеня» і «Фуршет», інші комунальні та торговельні підприємства. Буквально декілька кроків від комплексу знаходяться медичні, фінансові та загальноосвітні заклади.

Від будинку до центру міста на машині 5-10 хвилин. У 5 хвилинах пішої ходи від будинку — станції метро «Палац Україна», 3 хв. маршрутним таксі до Московської площі і Центрального автовокзалу. Близько 30 маршрутів громадського транспорту пов’язують повідомлення з правим і лівим берегом Києва.

Ми прагнемо, щоб кожен майбутній мешканець нашого комплексу відчував себе максимально комфортно. Саме тому в комплексі передбачена соціальна та комерційна інфраструктура. Для цього два перші поверхи новобудови займуть нежитлові приміщення, призначені під офіси, комунальні та комерційні підприємства (аптеки, банки, магазини, кафе і ресторани та ін.) Важливою складовою проекту є наявність підземного паркінгу. Будівництво паркінгу виконано із застосуванням підйомників, розроблених одним зі світових лідерів у виробництві паркувального обладнання. Підйомники дозволяють збільшувати місткість паркомісць за рахунок розміщення одного автомобіля над іншим, при цьому управління паркуванням здійснює сам автовласник.