Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД»
центр продаж
(044) 569-94-06
вул. Горького (Антоновича), 131

Архітектурні особливості

Будівництво будинку здійснюється за однією з новітніх технологій, технології монолітно-каркасного домобудівництва.

Принцип забудови грунтується на заливці нероздільного високоякісного каркаса із залізобетону від фундаментної плити до перекриття останнього поверху. Обрана технологія має цілий ряд переваг, таких як висока стійкість до різних статичних і динамічних навантажень, а також довговічність.

Вибір саме цієї технології, пояснюється її гнучкістю, можливістю реалізувати найскладніші завдання по конфігурації, висотності, силуету будівель, враховувати особливості рельєфу майданчика, вимоги замовника.

Технологія мінімізує площі несучих елементів усередині квартир і дозволить майбутнім мешканцям нашого будинку замовити індивідуальне планування власної квартири, як на етапі будівництва, так і перепланування в майбутньому.

Універсальність технології дозволила об’єднати в проекті житлові приміщення, спортивні комплекси, ресторани і магазини, що відповідає потребам сучасного жителя комплексу.

Застосування підйомників в будівництві паркінгу дозволяють не тільки збільшувати місткість паркінгу. Відмінною особливістю підйомників є можливість його установки рядними групами. При цьому сусідні в ряду підйомники встановлюються на загальну опору. Це підвищує компактність паркінгу і стійкість загальної конструкції.
Конструктора подбали і про те, щоб суворі зими проходили непомітно для мешканців, стіни будуть оброблені сучасним утеплювачем і звукоізолюючим матеріалом.

Для підвищення енергоефективності систем опалення ми використовуємо обладнання світового лідера — компанії Danfoss. На кожному стояку встановлені балансувальні клапани — обладнання, яке дозволяє кожній квартирі отримувати необхідну їй кількість теплоносія. Балансування системи опалення забезпечує відсутність перегріву або недогріву окремих квартир і економію теплової енергії до 10%. На кожному радіаторі встановлені радіаторні терморегулятори — обладнання, яке дає можливість встановити в кожній окремій кімнаті індивідуальну температуру. Температура в приміщенні буде підтримуватися автоматично на заданому рівні, створюючи максимальний комфорт в кожній кімнаті. Крім цього, використання радіаторних терморегуляторів знижує витрати на опалення до 20% за рахунок використання теплоти від зовнішніх джерел тепла: сонця, під час зміни температури повітря на вулиці, теплопритоки від побутових приладів, тепло від людей, що знаходяться в кімнаті.

Компанія Danfoss — світовий лідер в розробці і виробництві регулюючого обладнання для систем опалення. Більше 80-ти років компанія займається вдосконаленням технологій енергозбереження і створенням комфорту для споживачів. Саме завдяки використанню таких технологій ми підвищуємо енергоефективність будинку і забезпечуємо температурний комфорт Вашого проживання в ньому.

Обробка приміщень.

Буде підведена система каналізації та водопостачання з лічильниками без установки сантехнічного обладнання. Вся електрична проводка будинку буде виконана з мідного дроту. Також буде проведений монтаж системи опалення з установкою радіаторів.