Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД»
центр продаж
(044) 569-94-06
вул. Горького (Антоновича), 131

Парк-хол Горький

Якщо Ви замислилися про придбання елітного житла від забудовника в Києві, то Вас дійсно зацікавлять просторі квартири в побудованому житловому комплексі «Парк-хол «Горький».

«Парк-хол «Горький» — це найкраща пропозиція для тих, хто вирішив купити квартиру в елітній новобудові. Цей новий житловий комплекс бізнес-класу в центрі Києва представляє ідеальне поєднання ділового життя столиці та домашнього затишку. Комплекс вигідно виділяється серед пропозицій на ринку нерухомості міста Києва.

Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності. Комплекс представлений п’ятисекційною новобудовою з підземним паркінгом. На перших поверхах будинку розташовані нежитлові приміщення, призначені під офіси, побутові та комерційні підприємства (аптеки, банки, магазини, ресторани та ін.) Вхід до будинку облаштований з боку двору, а вхід у нежитлові приміщення здійснюється з боку вулиці. Таким чином, забезпечується приватність і безпека для мешканців комплексу.

Висота житлових приміщень від поверхні підлоги до стелі становить 3м. Просторі квартири в житловому комплексі спроектовані максимально комфортно для майбутніх власників.

Інфраструктура району, в якому розташований житловий комплекс «Парк-хол «Горький», багата і розвинена: розташовуючись в безпосередній близькості від головної ділової артерії столиці, це знахідка для тих, хто в першу чергу цінує свій час, не забуваючи про якість життя і комфорті. У пішій доступності від комплексу знаходяться Володимирський ринок, супермаркети «Велика Кишеня», «Фуршет» та інші торговельні та комунальні підприємства. Буквально в декількох кроках знаходяться медичні, фінансові та загальноосвітні заклади.

Від будинку до центру міста на автомобілі 5-10 хвилин. У 5-ти хвилинах ходьби від дому — станція метро Палац Україна. Близько 30 маршрутів громадського транспорту пов’язують повідомлення між правим і лівим берегом Києва і довколишнім передмістям.