Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД»
центр продаж
(044) 569-94-06
вул. Горького (Антоновича), 131

Квартири

Планувальні рішення квартир в ЖК «Парк-хол «Горький» виконані з урахуванням оптимального зонування і з максимальними зручностями для проживання в них.

— 1-о кімнатні квартири загальною площею 54,7 м2;
— 2-х кімнатні квартири загальною площею від 87,0 до 118,2 м2;
— 3-кімнатні квартири загальною площею від 117,4 до 152,0 м2;
— 4-кімнатні квартири загальною площею від 169, 5 до 197,2 м2;

Також слід відзначити важливий факт, що висота житлових приміщень від підлоги до стелі становить 3 метри. Це не тільки дозволяє відчувати себе більш комфортно в приміщенні, але і дає простір для різноманітних рішень з оформлення стель і внутрішнього простору квартири. Оздоблення житлових приміщень будинку буде мінімальним, що дозволить кожному майбутньому власнику проявити свою творчу фантазію самостійно або звернутися до професійних дизайнерів і втілити свою заповітну мрію в життя, уникаючи при цьому зайвих робіт з демонтажу і додаткових фінансових витрат.

Проте, забудовник надасть мешканцям базову обробку приміщень. Підлоги квартир і коридорів будуть покриті стяжкою по звукоізолюючому основи. У санітарних вузлах передбачена система гідроізоляції. Вхідні двері в квартири планується встановлювати металеві вогнетривкі. Віконні отвори заповнені сучасними, практичними і зручними віконними блоками з великою площею скління для максимально природного освітлення. Квартири мають засклені лоджії.