Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД»
центр продаж
(044) 569-94-06
вул. Горького (Антоновича), 131

Парк-хол Горький

Якщо Ви замислилися про придбання елітного житла від забудовника в Києві, то Вас дійсно зацікавлять просторі квартири в побудованому житловому комплексі «Парк-хол «Горький».

«Парк-хол «Горький» — це найкраща пропозиція для тих, хто вирішив купити квартиру в елітній новобудові. Цей новий житловий комплекс бізнес-класу в центрі Києва представляє ідеальне поєднання ділового життя столиці та домашнього затишку. Комплекс вигідно виділяється серед пропозицій на ринку нерухомості міста Києва.

Архітектура будинку повністю відповідає сучасним стандартам елітного міського житла підвищеної комфортності. Комплекс представлений п’ятисекційною новобудовою з підземним паркінгом. На перших поверхах будинку розташовані нежитлові приміщення, призначені під офіси, побутові та комерційні підприємства (аптеки, банки, магазини, ресторани та ін.) Вхід до будинку облаштований з боку двору, а вхід у нежитлові приміщення здійснюється з боку вулиці. Таким чином, забезпечується приватність і безпека для мешканців комплексу.

Висота житлових приміщень від поверхні підлоги до стелі становить 3м. Просторі квартири в житловому комплексі спроектовані максимально комфортно для майбутніх власників.

детальніше »

Проекти УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ

ban

"Артеміда"

м. Київ, б-р Дарницький
www.jk-artemida.com.ua
ban

"Сонячна Рів'єра"

м. Київ, вул. Никитсько-Слобідська, 1
www.sunrivera.com.ua
ban

"Гвардійський"

вул. Кутузова, 18/7
www.jk-hvardyiskyy.com.ua
всі проекти »